top of page
Wróżby 
 

Wróżyć można ze wszystkiego ... ale ja wróżę  z kart tarota. 

Zakres pytań jest w zasadzie nieograniczony:  wszystko co związane z Twoim życiem,  wszystko co Cię interesuje ... miłość, rodzina, kariera, edukacja, wyjazd, ... co tylko jesteś w stanie  wymyślić. Głównym kryterium  są Twoje dobre intencje.   

Mogę wykonać Analizę Karmiczną  z imienia i nazwiska, która wskaże potencjał i  obciążenia jakie wnosi w życie nasze imię i nazwisko.

 

Pewne wyjątki zawarłam w Zasadach Wróżb – przeczytaj proszę zanim  zdecydujesz się zadać pytanie moim kartom. 

Numerologia

 

 

Są rzeczy, które ponoć  zostały zapisane nam w Gwiazdach. Wierzysz czy nie,  data urodzenia determinuje życie człowieka.  To takie interesujące i zaskakujące, jak  silnie oddziałują  cyfry zawarte w naszej dacie urodzenia na nasze życie.

 

Jestem w stanie zrobić Portret Numerologiczny osoby, który wskaże  wpływy wewnętrzne i zewnętrzne oraz  ważne punkty zwrotne w życiu człowieka i to co ze sobą niosą. 

Doradztwo życiowe​

 

Są takie chwile w życiu człowieka, kiedy nie wie co zrobić w danym momencie.  Jaką podjąć decyzję, w którym kierunku się rozwijać, jak          i gdzie działać, do kogo się zwrócić?

To dylematy, które często towarzyszą każdemu z nas.  Może się zdarzyć, że  z jakichś powodów czujesz się jak w potrzasku i nie wiesz już sam,      w którą stronę się zwrócić by  zacząć kroczyć naprzód.  Wspomniałam już, że słucham  zawsze bardzo uważnie. W zależności od potrzeby mogę użyć kart tarota, kart  przesłań anielskich, kart mapy życia lub zwyczajnie  podszeptów  ludzkiego serca i duszy.

Jeśli  potrzebny zdrowy rozsądek – mądre księgi,  pewne adresy,  dostęp do informacji, których Ty być może nie posiadasz ... nie martw się.  Sprawdzimy dostępność specjalistów  i  oferta realnej pomocy  pozwoli Ci  wydostać się z potrzasku, w którym się znalazłeś.  

 

„W potrzasku” udzielam pomocy całkowicie za darmo.  

bottom of page