top of page

TAROT  i  stawianie kart  

Od dawien dawna ludzie zwracają się do wróżek i wróżbitów z prośbą o informacje dotyczące ich życia.  Istnieje wiele powodów, dla których ludzie decydują się na wizytę u wróżki/ wróżbity. Powody te  to między innymi:

- ciekawość  co im przyniesie los lub  dlaczego przyniósł to z czym muszą się zmierzyć,

- ponieważ odczuwają dyskomfort, mają wątpliwości lub cierpią,

- pragną szczęścia, miłości i pomyślności  w życiu ... ale nie dostrzegają ich w swoim życiu,

- chcą znaleźć odpowiedzi na pytania  dotyczące wszelkich  obszarów życia,

- chcą mieć wgląd w teraźniejszość a przez to zrozumieć przeszłość i przygotować się na nadchodzące wydarzenia,

- chcą zmienić swoje życie, ale nie wiedzą jak i gdzie zacząć.

 

Konsultacja ze mną to dialog z Pytającym, dialog na płaszczyźnie werbalnej i  niewerbalnej. Ty pytasz – ja odpowiadam, ja pytam i  oczekuję,  że będziesz ze mną szczery.

Zakładam, że zwracasz się do mnie w dobrej wierze.
Zakładam, że nie przychodzisz do mnie na  pokaz sztuczek magicznych. Jeśli  liczysz na pokaz sztuczek to muszę Cię rozczarować. Nie mam szklanej kuli ani czarodziejskiej różdźki,  nie rozmawiam z duchami, nie jestem jasnowidzem,  nie ubieram się w barwne falbaniaste  suknie       z cekinami i nie przewiązuję chusty na głowie, nie mam czarnego kota ani gadającej papugi. Nie  rzucam zaklęć i uroków.

Więc jeśli oczekujesz takiego pokazu ... nie marnuj swojego i mojego czasu – sztuczek nie będzie.

 

Jeśli natomiast szukasz odpowiedzi na  nurtujące Cię pytanie, mogę znależć na nie odpowiedzi jeśli zwrócisz się do mnie w tej sprawie. 
Chcę byś przez tę godzinę lub   dwie ... czuł się spokojny  i rozluźniony. W tym czasie Twoje problemy stają się dla mnie najważniejsze.
Jestem całkowicie do Twojej dyspozycji, jeśli tylko jesteś na to przygotowany.  Dbam o to byś po wizycie u mnie lub kontakcie ze mną  czuł się silniejszy psychicznie, świadomy, że  masz wszystko  co potrzebne, żeby zmierzyć się z tym co przyniesie Ci życie. Chcę byś  nie czuł się osamotniony  w chwili kiedy masz wrażenie, że wszystko się wali. Zawsze staram się szczerze i wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytania.
Jednak nie oceniam Cię i  nie prawię morałów. Nie mówię co masz zrobić bo ... decyzja i działanie należą do Ciebie!
Nie jest moją rolą   oceniać ludzi ... moją rolą jest  odpowiadać im na pytania i wskazywać ewentualne kierunki.

Dbam o całkowitą dyskrecję i daję gwarancję, że  nic  z tego o czym rozmawialiśmy lub zostało mi powierzone, nie ujrzy światła dziennego w innym czasie lub innym gronie. Twoje dobro, szczęście i  siła są dla mnie najważniejszymi  wyznacznikami dobrze spełnionego obowiązku.  Bo to jest obowiązek i odpowiedzialność dla wróżącego pozostać w zgodzie ze sobą, etyką i  nie karmić Pytającego  nierealnymi opowieściami i mrzonkami.

 

Generalnie Tarot jest bardzo precyzyjnym narzędziem i jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania: kto, jak , gdzie i kiedy? Czasami jednak nie poda terminu czy okoliczności wydarzeń lub nie chce ujawnić odpowiedzi ... i jest ku temu wiele przyczyn.

Z praktyki wiem, że są ku temu powody, jak między innymi Twoje własne dobro lub niejasność sytuacji, czasami też wątpliwa szczerość Pytającego lub niejasność jego intencji.  O tym jestem w stanie Cię poinformować. Dlatego liczę na szczerość i szczerą współpracę z osobą, która się zwraca do mnie z pytaniem.

Decyzja więc należy  do Ciebie.  Jeśli jesteś gotowy zmierzyć się z prawdą lub znaleźć  inne rozwiązania i kierunki swojego życia lub rozwoju ... zapraszam serdecznie! 

 

  1. Nie wróżę osobom niepełnoletnim.

  2. Nie wróżę osobom pod wpływem alkoholu i wzburzonym emocjonalnie.

  3. Nie wróżę na osoby „trzecie” ( czyli nie powiem Ci  jak się toczy życie pani X i pana Y – bo to nie mój i nie Twój interes )

  4. Nie wróżę na zdrowie – jeśli  chcesz się dowiedzieć  co Ci dolega lub co nie funkcjonuje tak jak trzeba lub masz problemy ze zdrowiem – proszę udaj się do lekarza.  Nie powiem ani jednego  słowa na temat zdrowia czy  choroby.  Od tego są lekarze.

  5. Nie zajmuję się magią, nie rzucam zaklęć i uroków.

  6. Prowadzę regularne życie osobiste i zawodowe - jeśli chcesz się ze mną umówić na sesję skontaktuj się wcześniej by uzgodnić termin.

 


Ponoszę odpowiedzialność za swoje słowa ... tylko i wyłącznie -  jednak: 
 

Nie ponoszę, żadnej odpowiedzialności, w tym prawnej, za wszelkie konsekwencje jakich doświadczy osoba zamawiająca wróżbę lub osoby trzecie na skutek działań tej osoby, w związku z wykorzystaniem  informacji  zawartych w mojej wróżbie/ analizie.

 

Zamówienie  wróżby jest jednoznaczne z akceptacją  wszystkich zasad, które podałam.

 

 

bottom of page