top of page

Zasady  stawiania kart  

  • Nie wróżę osobom niepełnoletnim.

  • Nie wróżę osobom pod wpływem alkoholu i wzburzonym emocjonalnie.

  • Nie wróżę na osoby „trzecie” ( czyli nie powiem Ci  jak się toczy życie pani X i pana Y – bo to nie mój i nie Twój interes )

  • Nie wróżę na zdrowie – jeśli  chcesz się dowiedzieć  co Ci dolega lub co nie funkcjonuje tak jak trzeba lub masz problemy ze zdrowiem – proszę udaj się do lekarza.  Nie powiem ani jednego  słowa na temat zdrowia czy  choroby.  Od tego są lekarze.

  • Nie wróżę  na dzieci  i ciąże.

  • Nie zajmuję się magią, nie rzucam zaklęć i uroków.

  • Prowadzę regularne życie osobiste i zawodowe - jeśli chcesz się ze mną umówić na sesję skontaktuj się wcześniej by uzgodnić termin.

 

Zacytuję mojego zacnego Kolegę: wróżba to prognoza a nie wyrok! 
Powinna być dla Ciebie inspiracją a nie wyznacznikiem Twojego życia! 
To Ty kreujesz swoje życie i decydujesz o następnym kroku! 
Nie miej pretensji do kart ani do wróżek, że coś Ci się nie układa jak chcesz! 

 

 

       Oferuję konsultacje przez  telefon ( z mojej strony możliwe połączenia międzynarodowe )

       Oferuję konsultacje osobiste   ...  dostępność jest ograniczona ze względu na miejsce zamieszkania i moją pracę zawodową. 

 

Mieszkam w Hereford ( Herefordshire, United Kingdom ).

Jeśli chcesz się ze mną  spotkać osobiście skontaktuj się proszę ( e-mail lub telefon ) i umówimy się na konsultacje.  Może się okazać, że telefon mam wyłączony w ciągu dnia lub nocy ale to  akurat tylko ze względu na dobro i szacunek dla osób, z którymi się spotykam – nie chcę by  co chwila przeszkadzał nam dzwonek telefonu. Czas  poświęcony Pytającemu jest jego czasem  i to jest najważniejsze w danym momencie.  Kiedy telefon jest wyłączony, proszę skorzystaj z  e-maila lub wyślij sms-a.  Na pewno skontaktuję  się z Tobą. 

Dane potrzebne do wróżb

       Tarot -  nie potrzebuję żadnych dany, wystarcza mi Twój głos

       Numerologia -  do wykonania portretu  numerologicznego  potrzebne będą data urodzenia oraz  imię/ imiona  i nazwisko/nazwiska  osoby pytającej
 

        Analiza karmiczna  - potrzebne będzie  imię/ imiona i nazwisko rodowe  ( w tym dwuczłonowe ) oraz nazwiska przyjęte po wszelkich zmianach ( np zawarcie związku małżeńskiego ,  oficjalna zmiana nazwiska -  czyli wszystkie nazwiska używane do tej pory )

bottom of page